KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207337
nr 1520 7337
Oidentifierad konstnär. Landskap med figurer. Signerad. Olja på pannå, 37x33 cm, yttermått inklusive ram: 64x66 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 18:43:07
3/2 13:18:15